Blogowe centrum miasta

Weekend w Warszawie

Dla wielu weekend kojarzy się z rozrywką, odpoczynkiem i spotkaniami z przyjaciółmi. A atrakcji w stolicy jest naprawdę wiele. Wystarczy tylko odpowiednio poszukać, aby znaleźć te mniej i te bardziej pospolite sposoby spędzania czasu.

Rozrywka w Warszawie dla młodzieży często skupia się na tańcach i szaleństwie. Nie proponują jednak tylko tego. W wielu większych miastach otworzyły się punkty Room Escape. Polega to na wykorzystaniu logicznego sposobu myślenia, aby połączyć wątki i znalezione elementy. To rozwiąże tajemnice i uwolni uwięzionych zwiedzających z pułapki. Czas jest ograniczony, ale z pewnością warto z przyjaciółmi odwiedzić takie miejsce.

Jeśli jednak wydaje się to zbyt wyczerpujące umysłowo, istnieje jeszcze szansa na grę w kręgle oraz bilard. Punkty rozrywki m.in. Hula Kula proponują wiele godzin ciekawej i dobrze wszystkim znanej rozrywki. Trochę rywalizacji doda rozrywce pikanterii.

Dla lubujących się w aktywnym spędzaniu czasu są jeszcze ścianki wspinaczkowe, nurkowanie oraz konna jazda. Po kilku kursach każdy będzie się cieszył dobrą zabawą.

Dla rządnych wiedzy zawsze w weekendy otwarte jest Centrum Nauki Kopernik. Poprzez zabawę i doświadczenia można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Niezależnie od wieku odwiedzającego, z pewnością będzie to niezapomniana wyprawa.