Blogowe centrum miasta

A co byśmy powiedzieli, gdybyśmy mogli tak na żywo doświadczyć dreszczyku emocji…

Escape room najczęściej kojarzony jest z grami komputerowymi. Jesteśmy w zamkniętym pokoju, lub w innym pomieszczeniu i musimy zrobić wszystko, by się z stamtąd wydostać. Nie jest to jednak możliwe, dopóki nie rozwiążemy szeregu zawiłych zagadek, które pomogą nam, w ostatecznym rozrachunku, znaleźć klucz i uwolnić się z zamkniętego pomieszczenia.

Co robimy? Rozglądamy się wkoło, szukamy wskazówek, podpowiedzi, zaglądamy w każdy kąt pokoju, wszędzie, gdzie tylko można znaleźć jakiś trop. Możliwości jest wiele, możemy otworzyć szafki, zajrzeć pod łóżko, pod dywan, za obrazy, włączyć lampkę. Znajdujemy zastanawiające przedmioty i próbujemy je ułożyć w jedną logiczna całość. Bawimy się w detektywa, i cieszymy się, jeśli uda się przejść do następnego kroku. Nie zawsze jest łatwo, escape room to swoista łamigłówka. Są tacy, którzy uwielbiają tego typu gry i spędzają dużo wolnego czasu przed monitorem komputera, a inni tylko od czasu do czasu zaglądają do tajemniczych pokoi.

A co byśmy powiedzieli, gdybyśmy mogli tak na żywo doświadczyć dreszczyku emocji i pobawić się w detektywów próbujących rozwikłać zagadki tajemniczych pokoi? Teraz jest t o możliwe esce rodom przenoszone są do rzeczywistości i stanowią idealną formę rozrywki dla całych rodzin, grup przyjaciół i par chcących urozmaicić sobie monotonność codziennych dni.  W stolicy łatwo znaleźć miejsca takiej rozrywki. Escape room Warszawa tworzone są w realnych budynkach, które są równie fascynujące, jak te z gier komputerowych, za to możemy wcielić się w rolę głównych bohaterów i w realu doświadczać wszystkich ich przygód. Możemy zabrać ze sobą przyjaciół. Pokój pomieści od 2 do 6 osób. Mają oni czas, by przez 45 minut wydostać się z pomieszczenia. Pokoi jest wiele, każdy może wybrać najciekawszy dla siebie. Rozrywki oferowane przez escape room Warszawa można znaleźć na stronie internetowej i bliżej się zapoznać ze szczególnymi propozycjami. Również bilety można kupić prze Internet i zarezerwować termin. Warto spróbować tego typu rozrywki, a może okazać się, że escape room Warszawa będzie przez nas częściej odwiedzane.